Offers - new and used trailers and semitrailers

0 offers

Filter your results:
Filter your results
 

Trailers and semitrailers

Giełda DBK Group – oferta przyczep i naczep

Nasza oferta, to bogaty wybór naczep różnego rodzaju. Wszystkie są starannie wyselekcjonowanymi jednostkami o wysokiej jakości, w pełni sprawnymi, wolnymi od wad ukrytych i sprawdzonymi przez specjalisty serwis. Przed zakupem każdego produktu jest on szczegółowo weryfikowany pod względem stanu technicznego oraz statusu prawnego, dzięki czemu każdy klient może mieć pewność w pełni bezpiecznej transakcji i otrzymania szczegółowych informacji na temat kupowanego egzemplarza. Przyczepy używane pochodzą od sprawdzonych, rzetelnych sprzedawców polskich i zagranicznych.

Read more

Egzemplarze poleasingowe

Większość naszych produktów pochodzi z autoryzowanych punktów sprzedaży. Wszystkie znajdują się w Polsce i są gotowe do odbioru. W ofercie posiadamy modele od renomowanych, światowej klasy producentów, znanych z takich marek, jak: Schmitz, Koegel, Krone, Spier, Lag, Bodex, Feber, Cargobull, Fendt, Esterer, Wielton, czy Kaessbohrer.

Szeroki wybór przyczep używanych różnego rodzaju

Nasza oferta obejmuje bogatą gamę sprzętu, który charakteryzuje się tym, że służy do przewozu towarów i spoczywa na pojeździe silnikowym. Proponujemy m.in. wysokiej klasy wywrotki o różnej ładowności, dostosowane do transportu dowolnych ilości sypkiego materiału, czy silosy, platformy lub pojazdy z plandeką. Nasze wywrotki sprawdzą się znakomicie na każdym placu budowy czy też w firmach zajmujących się przewozem ładunków sypkich. Poza modelami standardowymi, dostępne są również wersje m.in. z wkładkami podłogowymi, zaspawanymi skosami między podłogą a ścianą oraz z podłogą podgrzewaną.

W asortymencie posiadamy też na sprzedaż używane naczepy firanki o różnych wymiarach, przystosowane do przewozu niemal dowolnego typu towarów opakowanych, odpornych na zmiany temperatur.

Proponujemy ponadto chłodnie – obowiązkowy element każdej firmy przewożącej towary szybko psujące się, takie jak żywność (głównie owoce i warzywa), leki, kwiaty czy niektóre farby. W ofercie posiadamy izotermy o różnej ładowności i doskonałej izolacji, w korzystnych, konkurencyjnych cenach.

Dostępne są wytrzymałe i solidne jednostki burtowe. Sprawdzą się znakomicie do transportu materiałów budowlanych, a także dowolnych innych ładunków, które są odporne na warunki atmosferyczne i nie wymagają zachowania stałej temperatury.

Do przewozu płynnych substancji polecamy wysokiej jakości cysterny o różnych gabarytach, rocznikach i od wielu producentów, pozwalające na komfortowy i bezpieczny przewóz paliwa, autogazu czy też towarów spożywczych. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych cystern, każdy klient może u nas znaleźć produkt dopasowany do potrzeb pod względem m.in. pojemności, liczby komór i innych wytycznych.

Oferujemy ponadto modele kontenerowe od czołowych marek, służące do wygodnego transportu kontenerów z różnorodnymi towarami, a także naczepy skrzyniowe o lekkiej, a przy tym mocnej konstrukcji.

Wszystkie dostępne maszyny są wysokiej jakości, wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, gwarantujących ich długą żywotność i funkcjonalność.

Dlaczego my?

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie sprzedawane przez nas egzemplarze były jak najdokładniej opisane, a w przypadku pytań z przyjemnością udzielimy Państwu dodatkowych informacji. Na podstronach konkretnych modeli umieszczamy dane dotyczące m.in. daty produkcji i pierwszej rejestracji stanu technicznego, rodzaju zabudowy (np. chłodnia, kontener, cysterna itp.), ilości osi, typu i wielkości opon oraz procentowego stanu ich zużycia czy też rodzaju zawieszenia i hamulców. Podajemy również numery VIN oraz inne ważne informacje, np. model zainstalowanego agregatu w przypadku chłodni czy zamontowane wyposażenie dodatkowe typu ABS itp. Podczas trwania licytacji istnieje możliwość obejrzenia sprzedawanego produktu na żywo, po wcześniejszym umówieniu się na oględziny z naszym konsultantem.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia aukcji z szerokim wyborem przyczep różnego rodzaju. Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi, nie muszą już Państwo szukać podobnych ogłoszeń na innych portalach. Możecie też Państwo wybrać odpowiedni ciągnik siodłowy. Obszerna dokumentacja i baza zdjęciowa dodatkowo pomagają w podjęciu trafnego wyboru.

wilnet